OOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
X NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06.2024 r.

1. Do czwartku Msze święte wieczorne są odwołane a w piątek Msza o 16.30
2. W środę kancelaria będzie nieczynna
3. Dziękuję tym dzieciom, które zgłosiły się do scholii i na kandydatów na ministrantów. Schole zapraszam na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 13.15 na salce na plebanii.
Natomiast kandydaci na ministrantów spotkanie w sobotę o godz. 16.00 w kościele w Świeszynie
4. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji.
5. W sobotę – 22.06 o godz. 19.00 w kościele w Świeszynie odbędzie się koncert chóru UG. Serdecznie zapraszamy
6. Only Konikowo Dziś od godz. 11.00 na terenie przykościelnym odbędzie się Piknik charytatywny którego intencją jest zbiórka środków na wakacyjny wyjazd dzieci z terenu naszej Gminy. Organizatorem Pikniku jest Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Mieszkańcom Gminy Świeszyno a w programie przewidziane są zajęcia fitness, konkursy i zabawy sportowe oraz tradycyjny kiermasz ciast.
7. Only Konikowo W sobote 15.06 zapraszam osoby które chciałyby pomóc w sprzątaniu naszego parku przy parkingu. Zapraszam na godz. 10.00 z sekatorami, grabiami, piłami
8. Na 8.09.2024 r zaplanowany jest tradycyjny festyn parafialny. Tradycyjnie proszę o wsparcie w formie fantów.
9. Gazety
10. Zapowiedzi